„Nalaďte sa na bankársku vlnu!“

minTak znela výzva a pozvanie na workshop do ústredia VÚB v Bratislave pre študentky 4. ročníka študijného odboru manažment regionálneho cestovného ruchu, ktorý sa konal 2. 12. 2022.

Profesionálny tím štyroch pracovníkov na čele s Ing. Ivanou Navara sa venoval študentkám celé 2 hodiny. Pripravili si prezentácie a workshop zameraný na rôzne témy, napr. nástrahy elektronického bankovníctva, v čom spočíva práca osobného bankového poradcu, výhody kreditnej a debetnej karty, poistenie, či práca v banke pre absolventov našej školy.

Formou rozhovoru si študentky rozšírili teoretické vedomosti z ekonomiky o praktické ukážky od skúsených odborníkov. Súčasťou workshopu bol aj kvíz pre študentky, kde víťazkou sa stala Dominika Šútovcová. Správne a hlavne rýchlo odpovedala na otázky v programe Slide a zvíťazila v kvíze, za čo bola odmenená. Príjemnou pozornosťou lektorky Ing. Ivany Navara boli drobné darčeky pre všetky študentky.

Po efektívnom worskhope študentky navštívili aj historické centrum Bratislavy a vianočné trhy. Tentokrát už nesprevádzali študentky, lebo sprevádzanie si zobrala do rúk Ing. Šimovcová.

Touto cestou sa chceme poďakovať Ing. Ivane Navara a jej skvelému tímu, za prijatie našich študentiek do priestorov ústredia VÚB v Bratislave a za skvelé dopoludnie, v ktorom sme sa stopercentne „naladili na bankársku vlnu“.

 

Ing. Ivana Šimovcová
PK ekonomiky